Vyhledávání

Červen 2016

Vysvědčení

Konečně nastal vytoužený poslední den školy. Vysvědčení dopadlo krásně, jste moc šikovní. Přeji vám, ať se vám stejně dobře daří i v příštím školním roce.
 

Potápěči

Poslední letošní výtvarnou prací v tomto školním roce byly obrázky potápěčů. Všichni už se těšíme, až si pohodu u vody budeme užívat o prázdninách.
 

Večerníček

20. a 21. června proběhl v 2. třídě poslední projekt tohoto školního roku, ve kterém se jsme zaměřili na náš nejstarší dětský televizní pořad. Naučili jsme se zpívat novou písničku, ale také jsme malovali, vyráběli, psali, doplňovali, luštili kvíz a plnili další úkoly.

Fotografie zde.

 

Slunečnice

Z barevného papíru a slunečnicových semínek jsme vyráběli tyto pěkné obrázky.
 
Velikánská květina k obloze se vypíná.
Hned od rána každý den otáčí se za sluncem.
Její černá semínka sype ptáčkům maminka.
 

Nej... ptáci

V pátek 10. června jsme se společně s ostatními žáky naší školy zúčastnili výchovně vzdělávacího pořadu pana Hořáka ze záchranné stanice Ikaros. Program byl o ptácích a jeho název byl "Nej..." . Dozvěděli jsme se tak, který pták je největší, který nejmenší, nejstarší, nejrychlejší, nejbarevnější atd. Na závěr jsme si mohli všechny ptáky zblízka prohlédnout.
 

Motýlci

Pestré motýlky děti skládaly ze čtverečků barevného papíru a dozdobily si je podle vlastní fantazie.
 

Duhové květy

S přicházejícím létem začínáme s rozkvetlou výzdobou třídy. Skládané duhové květiny jsou moc hezké a přitom na výrobu velice jednoduché.
 

Břízy

Obrázky břízek děti kreslily černou a zelenou tuší.