Vyhledávání

Prosinec 2014

Vánoční dílny

Předposlední školní den jsme si ve třídě udělali rukodělný projekt "Vánoční dílny". Vyráběli jsme zimní dekoraci s medvídkem a papírový stromeček. 
 

Vánoční fotografie

V předvánočním čase jsme ve třídě každý den zapalovali svíčky na adventním věnci a zpívali vánoční koledy. Čekání na Ježíška nám tak lépe utíkalo.
 
 

Kapříci

Na kartonové kapříky lepily děti šupiny z kousků kůže.
 

Šípková Růženka - zákulisí

Děti v poslední době Růženkou žily. Tady je malý pohled do zákulisí při přípravě našeho vystoupení na vánoční akademii.
 

Šípková Růženka - vystoupení na akademii

Nakonec celé to dlouhé chystání stálo za to. Růženka našla svého osvoboditele. Děti se při představení moc snažily a všechno mělo šťastný konec - jako v pohádce. Ještě jednou všechny moc chválím.
 

Andělé

Vánoce jsou za dveřmi, začali jsme s výrobou svátečních dekorací. Andělé jsou vyrobeni z papíru, kuchyňských utěrek, látky a chemlonu.
 

Mikulášská nadílka

5. prosince zavítal do školy Mikuláš. Někdo se trochu bál, ale protože jsme byli všichni hodní, nemuseli jsme z čertů mít žádný strach. Slíbili jsme, že nám to vydrží a budeme hodní pořád. (No, uvidíme!) Anděl potom všem rozdal čokoládové Mikuláše a čerty.
 

Mikuláš

Ve škole teď máme spoustu práce s nácvikem našeho vystoupení a výrobou kulis. Přesto jsme si před příchodem Mikuláše našli čas na tyto obrázky.