Vyhledávání

Novinky

Fotografování

02.05.2018 14:25
11. května proběhne tradiční fotografování tříd. Podrobné informace mají děti v úkolníčku.

Den matek

30.04.2018 18:54
Oslava Dne matek se bude konat v naší třídě v pátek 11.5.2018 od 16.15 hod.

Vyprávění o přečtených knihách

29.03.2018 18:46
Po velikonočních prázdninách budeme opět vyprávět o knihách, které jste doma od začátku kalendářního roku přečetli. Rozpis na jednotlivé dny vyvěsíme hned v úterý 3. dubna.

Dopravní hřiště

03.03.2018 13:01
V pondělí 5. března jedeme na dopravní hřiště. Podrobné informace máte v úkolníčku.

Karneval

01.02.2018 21:57
V pátek 23.2.2018 se bude místo vyučování konat školní karneval. Můžete si již začít připravovat masky.
Záznamy: 1 - 5 ze 169
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Základní škola Stonařov:

Webové stránky školy

Kancelář: tel.567 319 321

Školní jídelna: tel.567 319 318

 

Irena Frantálová - třídní učitelka

irena.frantalova@zsstonarov.cz

Školní řád

   Školní řád lze otevřít zde.

Vítejte na stránkách 4. třídy.

Krásné prázdniny!

 

Rozvrh hodin:

2017/2018

 
  1. 2. 3. 4. 5. 6.
  7.30 - 8.15 8.20 - 9.05 9.20 - 10.05 10.15 - 11.00 11.05 - 11.50 11.55 - 12.40
PO ČJ M AJ ZI VV VV
ÚT ČJ M TV  
ST ČJ M AJ VL ČJ  
ČT ČJ M DRV AJ  
ČJ M ČJ TV HV  
 

Kalendář akcí

2017 / 2018

Bude se průběžně doplňovat.

Září

  • 04. 09. - zahájení školního roku
  • 13. 09. - Tonda Obal na cestách - vzdělávací program
  • 18. 09. - Trvalky - výhra ve výtvarné soutěži
  • 22. 09. - dopravní hřiště - 1. část výuky + návštěva katakomb
  • 25. 09. - Den s Mikešem a Josefem Ladou - třídní projekt
  • 29. 09. - ředitelské volno

 

Říjen

  • 03. 10. - Houby - 1. část projektu Příroda ČR
  • 09. 10. - Staré pověsti české - Pernštejni - vých. vzdělávací pořad
  • 10. 10. - třídní schůzka 16.45 hod. (plénum rodičů 16.00 hod.)
  • 18. 10. - Kruh závislostí - preventivní program Charity Třebíč - 1. část
  • 20. 10. - Den stromů - třídní projekt
  • 24. 10. - Stromy a keře - 2. část projektu Příroda ČR
  • 26. - 29. 10. - podzimní prázdniny

 

Listopad

  • 14. 11. - Byliny - 3. část projektu Příroda ČR
  • 16. 11. - Kouzelný výlet - zábavný program M. Řezníčka
  • 23. 11. - Vánoční ladění - dopolední rukodělný projekt ve třídě
  • 23. 11. - Vánoční ladění - odpolední projekt pro rodiče s dětmi
  • 25. 11. - Rozsvěcování vánočního stromu ve Stonařově
  • 28. 11. - informační odpoledne (15.30 - 18.00 hod.)

 

Prosinec

  • 05. 12. - Mikulášská nadílka
  • 13. 12. - Kruh závislostí - preventivní program Charity Třebíč - 2. část
  • 14. 12. - Vánoční akademie (od 16.00 hod.)
  • 21. 12. - Vánoční tvoření - rukodělný projekt
  • 22. 12. - Kráska a zvíře - návštěva filmového představení
  • 23. 12. - 02. 01. - vánoční prázdniny

 

Leden

  • 05. 01. - recitační soutěž - třídní kolo
  • 08. - 10. 01. - Dvanáct měsíčků - třídní projekt
  • 11. 01. - Savci - 4. část projektu Příroda ČR
  • 18. 01. - Ptáci - 5. část projektu Příroda ČR
  • 24. - 25. 01. - Vyjmenovaná slova - třídní projekt
  • 31. 01. - pololetní vysvědčení

 

Únor

  • 03. 02. - pololetní prázdniny
  • 06. 02. - recitační soutěž - školní kolo
  • 08. 02. - Ryby - 6. část projektu Příroda ČR
  • 23. 02. - školní karneval
  • 26. 02. - 4. 3. - jarní prázdniny

 

Březen

  • 05. 03. - dopravní hřiště - 2. část výuky
  • 15. 03. - Plazi a obojživelníci - 7. část projektu Příroda ČR
  • 16. 03. - Matematický klokan - soutěž
  • 20. 03. - informační odpoledne (15.30 - 18.00 hod.)
  • 21. 03. - Staré pověsti české - třídní projekt
  • 23. 03. - Noc s Andersenem - společná akce 1. a 4. třídy
  • 28. 03. - Velikonoční dílny - rukodělný projekt
  • 29. 03. - 2. 4. - velikonoční prázdniny

 

Duben

  • 12. 04. - Hmyz - 8. část projektu Příroda ČR
  • 30. 04. - Máme rádi zvířata - třídní projekt

 

Květen

  • 07. 05. - ředitelské volno
  • 11. 05. - fotografování tříd
  • 11. 05. - Den matek - odpolední oslava
  • 16. 05. - školní výlet na Pernštejn
  • 17. 05. - Tři zlaté vlasy děda Vševěda - maňáskové představení pro MŠ
  • 21. 05. - plavání (1) - zahájení výuky
  • 22. 05. - informační odpoledne (15.30 - 18.00 hod.)
  • 24. 05. - Tři zlaté vlasy děda Vševěda - maňáskové představení pro 1. st. ZŠ
  • 28. 05. - plavání (2)
  • 29. 05. - dopravní hřiště - 3. část výuky

 

Červen

  • 01. 06. - plavání (3)
  • 04. 06. - plavání (4)
  • 06. 06. - Poznávejme zvířata - vých. vzdělávací program pana Hořáka
  • 07. 06. - Ovocný den - třídní projekt
  • 07. 06. - školní akademie
  • 08. 06. - plavání (5)
  • 11. 06. - plavání (6)
  • 13. 06. - O Perníčkovi - pohádkový muzikál (Horácké divadlo Jihlava)
  • 15. 06. - plavání (7)
  • 18. 06. - plavání (8)
  • 21. 06. - Mléčný den - třídní projekt
  • 22. 06. - plavání (9)
  • 25. 06. - plavání (10) - ukončení výuky
  • 28. 06. - sportovní den
  • 29. 06. - vysvědčení